Forumul românilor din Elveţia

Acum este Mie, 21 Apr 2021 2:13 am

Ora este UTC [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: doresc prietenie
MesajScris: Dum, 11 Iul 2010 1:49 am 
buna dimineata,s-atrezit fetita si a trebuit sa ma trezesc si eu.Am intrat aici pentru a-mi face prieteni.I-mi doresc cu disperare sa-mi fac si eu macar o prietena.Sint casatorita dar nu este suficient pentru sufletul meu,i-mi doresc sa cunosc o fata care sa-mi tina loc de sora sau o doamna mai in virsta care sa i-mi tina loc de mama.Eu nu mai am parinti,si surorile mele care le am nu prea comunica cu mine.Sufletul meu este singur si pustiu si nu am pe nimeni aici la bucuresti,nu-mi deschide nimeni usa.Nu am vecini,prieteni,nu vrea nimeni sa vorbeasca cu mine pentru ca am o fetita cu probleme si nu inteleg de ce este lumea asa?am o mare rugaminte la dumneavoastra daca cunoaste-ti adrese si institutii de caritate in elvetia,pentru ca fetita i-mi da sperante mari de recuperare si nu am bani cu ce sa i-mi ajut copilul.Daca cunoaste-ti locuri de munca bine platite,daca poate cineva sa ne ajute sa ajungem in elvetia cu sotul meu si fetita mea,pentru a munci sotul meu acolo.Se pricepe foarte bine sa faca finisaje interioare,tapiterie,instalatii electrice la domiciliu si are si carnet de sofer international.Va rugam din suflet daca pute-ti sa ne ajuta-ti cumva.Aici la bucuresti sint cabinete private la standarde europene in ce priveste diagnosticul fetitei de parapareza spastica dar fara bani nu ne primeste nimeni.Va multumesc daca citeste cineva acest mesaj si astept raspuns cu speranta ca cineva ne v-a ajuta cumva.La cererea dumneavoastra pot sa trimit acte si documente cu care adeversc ca fetita are probleme de sanatate. Cu stima si profund respect Cornelia Toader tel mobil 0769 603 169

Sus

Răspuns cu citat  
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC [ DST ]