Switch to full style
Răspunde

PENTRU OAMENII DE BINE

Sâm, 05 Iun 2010 4:07 pm

OM BUN LA TOATE

DORESC SA LUCREZ PTR O FAMILIE DE ROMANI PE TERMEN DE 4 SAU 5 ANI
TEL: 0743106068 BRASOV --ZARNESTI STR MARE 71 ROMANIA

Re: PENTRU OAMENII DE BINE

Sâm, 05 Iun 2010 10:20 pm

Stii cum e faza asta .........Am avut o cunostinta care mi a cerut imprumut lunar de 300 de euro pana trece criza si asta chiar pe bune ......Cam asa ai vrea si tu .... :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Dum, 06 Iun 2010 3:39 pm

eheheee nu e de ras Simono....cand disperarea iti ajunge in maduva oaselor esti in stare de orice..si eu am zambit cand am citit postarea si poate nu am fost singura....ca la cum traiesc majoritatea in ro..e de inteles pana la urma ...omul macar a incercat..ca nu stii de unde poate sari iepurele...

PENTRU OAMENI CARE POT SI CARE VOR SA AJUTE

Lun, 07 Iun 2010 6:17 am

Nu este bine sa rideti de cineva care cauta de munca si daca puteti sa ma ajutati va rog frumos sa o faceti.
Va doresc o zi cit mai placuta

Lun, 07 Iun 2010 6:13 pm

Nu rade nimeni dar noi care avem un contract fix nu stim daca o sa stam macar un an dapai 4 sau 5 ani ........nimic numai este sigur ....

PENTRU OAMENI CARE POT SI CARE VOR SA AJUTE

Lun, 07 Iun 2010 6:21 pm

Eu nu am cerut bani,mincare,inbracaminte,am cerut o [ SANSA,] pentru a depasi o situatie, mai deosebita.
Si m-am adresat la oamenii care au un suflet deosebit si pot sa faca un lucru, de care mai tirziu sa se bucure.

PENTRU OAMENII DE BINE

Mie, 16 Iun 2010 3:31 pm

OARE NU MAI EXISTA ROMANI, CARE SA AJUTE UN ALT ROMAN?
EU TOTUSI INCA MAI SPER ,CA SE VOR GASI .

Mie, 16 Iun 2010 4:45 pm

Nu-ti fie cu suparare, dar noi ce sa facem? Daca nu dam azil conationalilor in timp de criza, inseamna ca nu avem suflete, ca nu suntem oameni de bine? Crezi ca noi nu avem rude sau cunoscuti doritori sa vina aici, dar nu se poate? Daca tu vrei o tara deschisa imigrantilor, ai dat-o in bara cu Elvetia!

Tu, roman, cum te-ai simti daca eu te-as acuza ca nu vrei sa bagi ceva in buzunar medicului mamei mele, care e acum in spital? Ca doar esti roman, ca noi, nu?
Răspunde