Switch to full style
Răspunde

Pt poza de profil

Mie, 11 Aug 2010 11:44 pm

As dorii sa intreb pe Admini, pt poza de profil, nu exista posibilitatea de a se marii dimensiunea acesteia, este prea mic formatul actual, iar de vreau sa pun o poza cu mine trebuie sa o aduc la dimensiuni mici.. any possibility to change that option?

Re: Pt poza de profil

Joi, 12 Aug 2010 12:30 am

Mmm, nu. Poti sa-ti postezi insa poze cu tine insa la sectiunea "Ma numesc..."

Joi, 12 Aug 2010 7:24 pm

Pavel scrie:As dorii sa intreb pe Admini, pt poza de profil, nu exista posibilitatea de a se marii dimensiunea acesteia, este prea mic formatul actual, iar de vreau sa pun o poza cu mine trebuie sa o aduc la dimensiuni mici.. any possibility to change that option?

"Egzista" Facebuci,haifaive....si altele...

Joi, 12 Aug 2010 10:04 pm

Alejandra scrie:
Pavel scrie:As dorii sa intreb pe Admini, pt poza de profil, nu exista posibilitatea de a se marii dimensiunea acesteia, este prea mic formatul actual, iar de vreau sa pun o poza cu mine trebuie sa o aduc la dimensiuni mici.. any possibility to change that option?

Inutile. Toate celelalte.

Joi, 12 Aug 2010 10:10 pm

Cosmin scrie:
Alejandra scrie:

Inutile. Toate celelalte.

De ce?Daca omul vrea sa ii vedem pozele...isi poate posta pe site-urile respective si apoi sa dea un link....nu e chiar inutil :pirate:

Joi, 12 Aug 2010 10:11 pm

Alejandra scrie: De ce?Daca omul vrea sa ii vedem pozele...isi poate posta pe site-urile respective si apoi sa dea un link....nu e chiar inutil :pirate:

Pentru asta exista site-uri pentru poze, gen Picassa, Flickr, etc ;)

Ai dreptate, nu inutile. Irelevante.

Joi, 12 Aug 2010 10:23 pm

Si in plus cate site-uri de astea irelevante iti (mai) dau posibilitatea (vorbesc la general) de a tranti semnaturi fantastice ?

Vin, 13 Aug 2010 12:29 pm

Cosmin scrie:Si in plus cate site-uri de astea irelevante iti (mai) dau posibilitatea (vorbesc la general) de a tranti semnaturi fantastice ?

Incerc sa nu o iau la personal.....

Vin, 13 Aug 2010 1:48 pm

Si in plus cate site-uri de astea irelevante iti (mai) dau posibilitatea (vorbesc la general) de a tranti semnaturi fantastice ?

Incerc sa nu o iau la personal.....

Alejandra ;;)

Cosmin se refera la faptul ca pe alte site-uri nu avem sansa sa lasam sau sa ne exersam semnaturile :D, si se refera in general, adica si la el :p

Sâm, 14 Aug 2010 1:50 am

Totusi, "semnatura" lui Cosmin are o logica... :))

Sâm, 14 Aug 2010 12:25 pm

Alejandra.. apropo... tu de ce dai din manutza aia atat de energic? :D

Sâm, 14 Aug 2010 7:38 pm

raduvd scrie:Alejandra.. apropo... tu de ce dai din manutza aia atat de energic? :D

Ahh mai si intrebi?Foloseste-ti imaginatia! :pirate:

Lun, 16 Aug 2010 9:52 pm

Aha, stai ca mi-o folosesc eu: in lipsa de specimen tantric sau de sotz e buna si manutza, nu? :mrgreen:
Imi cer scuze pudibonzilor... :pirate: :ymblushing:

Lun, 16 Aug 2010 10:02 pm

lemon_cake scrie:Aha, stai ca mi-o folosesc eu: in lipsa de specimen tantric sau de sotz e buna si manutza, nu? :mrgreen:
Imi cer scuze pudibonzilor... :pirate: :ymblushing:

:pirate: Nu stiam ca duc lipsa :))
Nu!:P

Lun, 16 Aug 2010 10:14 pm

Oare ce sa fie atunci :-?? :lol:

Lun, 16 Aug 2010 10:16 pm

lemon_cake scrie:Oare ce sa fie atunci :-?? :lol:

Ahh,pai nu va mai ganditi la prostioare :pirate: :ymdevil: Nu vedeti ca plange?Daca era cum presupui nu cred ca mai plangea :))

Lun, 16 Aug 2010 10:18 pm

Alejandra scrie:
lemon_cake scrie:Oare ce sa fie atunci :-?? :lol:

Ahh,pai nu va mai ganditi la prostioare :pirate: :ymdevil: Nu vedeti ca plange?Daca era cum presupui nu cred ca mai plangea :))

A fugit sa planga in alta parte,insensibililor! :ymsigh:

Mie, 18 Aug 2010 5:05 pm

imaginatia mea imi spune ca exista ipoteza plansului din cauza lipsei... dar se pare ca ma insel :P

Mie, 18 Aug 2010 9:45 pm

raduvd scrie:imaginatia mea imi spune ca exista ipoteza plansului din cauza lipsei... dar se pare ca ma insel :P

Acum vorbesti din experienta? :-j

Joi, 19 Aug 2010 8:21 am

ai impresia ca plang ? :))
Răspunde