Forumul românilor din Elveţia

Acum este Joi, 13 Aug 2020 1:19 pm

Ora este UTC [ DST ]

Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 8 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: MARE RUSINE!
MesajScris: Mie, 05 Aug 2009 1:20 pm 
Neconectat
nou venit

esti tare man! bravo! un adevarat patriot!!! cred ca le ai cam inchis gura cu asta!

Sus

MesajScris: Mie, 05 Aug 2009 1:50 pm 
Neconectat
activ şi comunicativ

Draga pentru prima ta zi pe acest forum ai intrat in forta ,te referi la acest forum ca nu stie culoarea steagului romanesc sau la o singura persoana ,dar eu cred ca trebuie doar sa corectezi si nu sa ne ataci pe toti asa ,considerandu te singurul patriot din tara romaneasca :niak:

Cum se zice ....Ai dat cu batul in balta ............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sus

MesajScris: Mie, 05 Aug 2009 2:10 pm 
Dragutule....

inainte sa scri....GANDESTE !!
Tu daca ti-ai fi pus celulele cenusii la lucru ai fi observat ca acea emblema indica directia...deci ca sa-ti explic asa ca la scoala:
Elvetia se afla muuuulllt mai in vest decat Romania....apoiiiii....steagul Elvetiei este....rosssuuuuu cu o cruce alba....
Concluzie...daca vei sta in ro cu un bat in mana...albastru va fi la tine in est rosul va flutuuuuraaaa spre vest tu stand cu fata spre sud si spatele la nord....apoi elvetia aici fiind deci in vest....se combina.... :pirate:

ai priceput ceva...sau ti-am ametit si restul celulelor obosite de caldura torida...din Romania ??? :hum:

Sus

MesajScris: Mie, 05 Aug 2009 3:46 pm 
Neconectat
nou venit

buna giorgia! baiatul are dreptate de data asta! logo-ul acestui site cuprinde si steagul romaniei langa cel al elvetiei!!! sau la tine nu apare? deci putina atentie te rog!!!sunt cele 2 steaguri exact deasuprea unde scrie mare cu rosu Casa-Romanilor.ch...o zi buna...sau si mai exact pe prima pagina a acestui site apare foarte mare steagul romaniei langa harta elvetiei cu meteo...steagul e foarte mare...doar ca sunt gresit asezate culorile...deci te ai luat cam tare si degeaba de omul ala!!! are dreptate!!! se pare ca altcineva are ceva obosit de la caldura...

Ultima oară modificat de bobbymara pe Mie, 05 Aug 2009 4:02 pm, modificat 1 dată în total.

Sus

MesajScris: Mie, 05 Aug 2009 4:01 pm 
Draga Bobby,

daca Roman nu mai are alte treburi decat sa caute ace in care cu fan...are dreptate referitor la steagul ce apare pe forum
dar fi tu sigur ca el s-a referit la cel de pe prima pagina a casei ro.
Si daca el doar asta vede pai sa se ia de mana cu cei care fac doar corecturi de limba romana, care folosesc site ul doar in interes personal sau cu cei care din plictiseala cauta bube la altii ca pe ale lor nu le vad.

Asta numesti tu patriotism ?? :niak:
Dar ce i se pune la dispozitie nu vede ????
De ex o platforma publicitara gratis pentru fiecare dintre noi ??

Sus

MesajScris: Mie, 05 Aug 2009 4:04 pm 
Neconectat
nou venit

giorgia! hai sa fim putin seriosi! e totusi steagul Romaniei! nu trebuie sa ne batem joc de asa ceva!

Sus

MesajScris: Mie, 05 Aug 2009 4:10 pm 
Bobby

da ai dreptate, dar acum serios vorbind nu e nimic aiurea :hehe:
Pe prima pagina e de fapt descrisa directia, apoi aici pe forum nu stiu de ce e invers, dar pe bune, e chiar asa de rau incat sa-i jignesti pe oamenii care din 2003 sustin site ul ??
Pai acum sincer, crezi ca nu e mai simplu sa spuna...imi ...picioarele si de maine gata cu forumul ! INCHIS !

Ei ?...ar fi mai bine ? daca e patriot sa trimita MP si sa intreba in privat, nu ?

Sus

MesajScris: Mie, 05 Aug 2009 4:15 pm 
Neconectat
Admin

Mi-am permis sa inchid subiectul, scapa prea multa presiune din cazane.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 8 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]