Switch to full style
Răspunde

Alegerile in Romania

Mar, 16 Sep 2014 2:09 pm

cam sinistru pe forum in ce priveste alegerile care vin....care cu cine tine?

incep eu: Monica Macovei.

Re: Alegerile in Romania

Mar, 16 Sep 2014 3:35 pm

Victor Ponta ...

Mar, 16 Sep 2014 7:11 pm

Giorgia scrie:Victor Ponta ...

Huh?!?

Mar, 16 Sep 2014 10:58 pm

Scrisoare înlănțuită aducătoare de noroc

Mie, 17 Sep 2014 10:33 am

luminita scrie:
Giorgia scrie:Victor Ponta ...

Huh?!?

Ah...mi s a facut dor de Cantarea Romaniei si de uniforma de pionier....ce sa i faci....imbatranesc.

Joi, 18 Sep 2014 9:23 am

Nu ma intereseaza ?

Joi, 18 Sep 2014 5:14 pm

Sinistru da: nu tu un zvonac, un raspandac... ca in alte dati... x_x

Joi, 18 Sep 2014 7:14 pm

Miza nu mai e Basescu...si Udrea oricum nu are sanse de tur 2 deci pt ce sa platesti zvonaci si agitati...??

Aia e explicatia.

Vin, 19 Sep 2014 1:07 pm

Sau sunt suficienti de avansati cu planul de a impiedica diaspora sa voteze, si-atunci nu mai contam.

Dum, 21 Sep 2014 8:46 am

Soterro scrie:Sau sunt suficienti de avansati cu planul de a impiedica diaspora sa voteze, si-atunci nu mai contam.

E nu contam. Ba cum nu. Pentru asa numita "dreapta".....inca contam. Doar ca acum nu mai au bani de platit celor care acum 4 /5 / 8 ani le sustineau cauza. Acum..PSD ul a intrecut orice imaginatie...si a ridicat stafeta "investitiei" la un nivel inimaginabil pt lingaii dreptei...

http://m.gandul.info/politica/ziua-lui- ... a-13308645

Dum, 21 Sep 2014 2:00 pm

http://www.gandul.info/politica/cati-ba ... e-13311285

Dum, 21 Sep 2014 2:51 pm

Giorgia scrie:Pentru asa numita "dreapta".....inca contam. Doar ca acum nu mai au bani de platit celor care acum 4 /5 / 8 ani le sustineau cauza.

Asta e o chestie din aia cu "agenturili cu dolarii lor" sau chiar stii pe cineva care a primit bani acum 4-8 ani? Nu ma refer la satenii sau pensionarii care primeau (si primesc) ulei...

Dum, 21 Sep 2014 3:02 pm

Soterro scrie:
Giorgia scrie:Pentru asa numita "dreapta".....inca contam. Doar ca acum nu mai au bani de platit celor care acum 4 /5 / 8 ani le sustineau cauza.

Asta e o chestie din aia cu "agenturili cu dolarii lor" sau chiar stii pe cineva care a primit bani acum 4-8 ani? Nu ma refer la satenii sau pensionarii care primeau (si primesc) ulei...

Soterro, doar nu crezi ca metoda "platirii zvonacilor si a raspandacilor" este una inventata de Pontel ? :)) Ce "poate" el si-ai lui...au putut altii cu mult inainte ca el sa prinda cheag in PSD...
Răspunde