Switch to full style
Grupuri locale şi de interes, întâlniri româneşti
Răspunde

O seara relaxata in Rapperswil

Mar, 05 Mar 2013 6:26 pm

Dragilor,
Aceasta este o invitatie pt o intalnire relaxata intre cei care locuesc in Rapperswil sau in apropiere de Rapperswil si carora le este usor sa faca un drum pana aici. M-am gandit ca locatie la Pizzeria Dieci dar daca cineva are alta propunere sunt bucuroasa sa o vad. Am schimbat data intalnirii pentru 05 Aprlie intrucat in Martie sunt deja foarte multe evenimente. Astept reclamatii si sugestii:) pe Facebook (Teodora Velu) sau aici pe mesaj privat (teodorique).
Nu uitati sa imi spuneti daca venit pentru a sti pentru cate persoane sa fac rezervarea.

Event FB

Re: O seara relaxata in Rapperswil

Mar, 05 Mar 2013 9:12 pm

Teodorique scrie:Aceasta este o invitatie pt o intalnire relaxata intre cei care locuesc in Rapperswil sau in apropiere de Rapperswil

De ce am impresia ca invitatia e doar pt unii ?? :ymalien:

Mie, 06 Mar 2013 12:39 am

De ce am impresia ca @Giorgia ar vrea sa mearga la toate petrecerile? (*)

Dum, 10 Mar 2013 8:21 pm

@ Georgia: de ce ai impresia?

Lun, 11 Mar 2013 8:39 am

Teodorique scrie:@ Georgia: de ce ai impresia?

Din formularea:

Teodorique scrie:Dragilor,
Aceasta este o invitatie pt o intalnire relaxata intre cei care locuesc in Rapperswil sau in apropiere de Rapperswil si carora le este usor sa faca un drum pana aici.

:)

Stiu ca nu e asa gandit, dar am sesizat formularea nu intentia :)

Mar, 12 Mar 2013 12:20 am

pai la cat de mica e Elvetia, in apropiere poate sa fie de exemplu... Geneva cu St.Gallen :siffle:

Mar, 12 Mar 2013 8:01 am

holiday scrie:pai la cat de mica e Elvetia, in apropiere poate sa fie de exemplu... Geneva cu St.Gallen :siffle:

da uite la asta nu m am gandit...tocmai eu care am participat si in Baden si in Zürich si in Neuchatel si la Berna...of...mea culpa...:)

Mar, 12 Mar 2013 8:26 am

Giorgia scrie:
holiday scrie:pai la cat de mica e Elvetia, in apropiere poate sa fie de exemplu... Geneva cu St.Gallen :siffle:

da uite la asta nu m am gandit...tocmai eu care am participat si in Baden si in Zürich si in Neuchatel si la Berna...of...mea culpa...:)

pai dumneavoastra aveti mult 'timp liber' :))

Mar, 12 Mar 2013 12:25 pm

In concluzie si ca sa terminam cu deviatia de la subiect: cine doreste e binevenit la aceasta intalnire, fie ca e sarit sau nu de 50 de ani. :) Si va garantez ca discutiile vor fi in romana si nu in franceza.
Vineri 5 aprilie, orele 19:00 la Pizzeria Dieci, Fischmarktplatz 1 (aproape de gara, pe malul lacului Zürichsee). Nu uitati sa va inscrieti la Teodora pentru rezervare.
Răspunde